Access Bars Nedir?

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (sifa, cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar… )
 Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir.
Access daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.
Yargılardan uzak, olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen, daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi çıkaran ve bizi bilince taşıyan çok etkili bir araçtır.
NEDEN ACCESS BARS SEANSI ALMALIYIZ?
Hayatınızda en az 1 kere mutlaka Access Bars seansı alın. Çünkü bu hayatınızı değiştirecek gerçek bir anahtar! Access seansından sonra genelde kişiler zihninin sustuğunu, huzuru, gerçek neşeyi ve hayatın düşündüğümüz kadar zor olmadığını deneyimler. Anlatılmaz yaşanır dedikleri var ya, tam olarak öyledir. Seans sırasında barlarınızın çalıştığını hissedersiniz ki, bu noktalarda ciddi anlamda temizlik gerçekleşir. Farkındalık noktamız temizlendiğinde nasıl bir hayat inşa ettiğimizi, seçimlerimizi daha net görmeye başlarız. Bu da birçok sorunumuza ışık tutar.
Access seansıyla sorunlarımızın hepsi temizlenir. Bazı sorunlarımız ise daha da eskiye dayanır. Travmalar, kök inançlar gibi aksini kabul etmekte zorlandığımız, bırakın ki aksini düşünmeyi, aksinin varlığına ihtimal bile vermediğimiz bir sürü yargıyla yaşıyoruz.
Bu yargıları öylesine sahipleniriz ki, aslında insanlarla, parayla, hayatla, neşeyle aramıza duvarlar örüyoruz. Fark etmeden…
İşte bu yüzden hayatınızda en az bir kere Access Bars seansı alın. Hayatınızı gerçekten değiştirecek böylesine güzel bir sistemle, yöntemle tanışmak varken size ait olmayan enteresan bakış açıları yüzünden bu fırsatı görmezden gelmeyin.
Hayata dair aklınıza gelebilecek her konuyla ilgili muazzam bir özgürleşme, temizlik ve aydınlanma fırsatı! Bars seansı ile ilk adımı atın, seçin ve hayatınızda neler yarattığını görün. Sonrasında zaten kendinizi içinde kaybolmuş, kolaylıklar dünyasıyla tanışmış olarak bulacaksınız.
Süre 1 Saat

BARS SEANSININ BEYİNDEKİ ETKİLERİ
https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk
BARS ARAŞTIRMA RAPORU   ACCESS CONSCIOUSNESS BARS ARAŞTIRMASI 2015
BARS TANITIM VİDEOSU:  https://www.youtube.com/watch?v=5X15Extq1fU&feature=youtu.be

Popüler Dersler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir